SEKTÖRLER

 

Gıda & Üretim

 

Perakende sektörünün tecrübesi ile Kılıçaslan Şirketler Grubu olarak, 2010 yılında üretim sektörüne TaneTane® adı altında yaptığımız yatırım ile müşteri memnuniyetini ilkemiz kabul ederek birçok yeni projelere imza atıyoruz.
Yazıya Git…

 

 

Ambalaj & Paketleme

 

Tanepack markası ile sizlerle işbirliği içerisinde, uzman kadromuz ve egenin en büyük tesislerinden birine sahip olmanın avantajını sahiplenerek; kalitenizi, hizmet anlayışınızı ve bakış açınızı değiştirmeye adayız.
Yazıya Git…

 

 

Toptan & Pazarlama

 

Kılıçaslan Grubun Pazarlama sektöründe üretimini ve bayiliğini yaptığı tüm ürünlerin, Türkiye ve diğer bir çok ülkeye satışını gerçekleştirmektedir. Türkiye’ deki Resmi kurumlar ve Özel sektörlerle yaptığı ticari anlaşmaların yanında toptan ve toptan üstü yaptığı satışlar ile şirketin ciro hacmini büyütmekle kalmayıp sağladığı istihdam ile de ülkeye ciddi katkılar sağlamaktadır.
Yazıya Git…

 

 

Klişecilik & Grafik

 

Poli Klişe” markası ile ürün kalitesini en üst düzeye çıkartıp kadrosuna kattığı deneyimli çalışanlarıyla en iyi ve hızlı hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Deneyimli grafik ve teknik kadromuz ile maksimum verimliliği sağlayarak, ihtiyaç duyduğunuz kalınlık ve ölçülerde klişe imalatı yaparak en iyi hizmet doğrultusunda ilerliyoruz.
Yazıya Git…